درباره اکتاگون پلاس

 

درباره ما

اکتاگون پلاس در سال ۱۳۹۴ کار خود را آغاز کرد. شرکت اکتاگون پلاس با بکار گیری از  ماشین آلات پرینتر سه بعدی و اسکنر سه بعدی با کیفیت، می کوشد کسب و کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه ما در زمینه پرینتر سه بعدی و اسکنر سه بعدی پیشرفت ما را هموار کرده.

در سالهای اخیر، اکتاگون پلاس توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه خدمات و کیفیت محصول خود داشته است. ما در تایین مزیت رقابتی، ققضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده ایم و معتقدیم هرچه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک تر می شویم.

 
7201

همین امروز ساخت آنچه در ذهن دارید را آغاز کنید!

پرینتر سه بعدی این امکان را به شما میدهد که قبل از این که شما محصولتان را به مرحله تولید برسانید محصول نهایی خود را بسازید و از نظر ابعاد و اندازه و شکل ظاهری بررسی کنید تا در کیفیت محصول نهایی خود بهبود بخشید.

و پرینتر سه بعدی به دلیل اینکه محدودیتی در ساخت فرم های پیچیده ندارد این امکان را ایجاد میکند که هر شکلی با فرم های پیچیده را به راحتی بسازید.

کیفیت بالای ماشین آلات چاپ برای ارائه خدمات بهتر

شرکت اکتاگون پلاس با مطالعه و تحقیق در رابطه با ماشین آلات پرینتر سه بعدی، ماشین آلاتی را انتخاب کرده که از کیفیت بالایی برخوردار است، و با بهره گیری از پرینتر سه بعدی FDM و پرینتر سه بعدی SLA و اسکنر سه بعدی برای اسکن اشخاص و اسکن با دقت ۵۰ میکرون برای قطعات صنعتی سعی در خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان را دارد.

طراحی و مدل سازی

با پشتوانه بر تیم مجرب در زمینه طراحی و مدل سازی سعی در جلب رضایت هرچه بیشتر شما داریم تا بتوانیم راه را در دسیدن به اهدافتان هموار سازیم.

تیم ما

 

به طور منظم دیدگاه جهانی درباره نوآوری های خوشایند برای زندگی را از طریق تنوع کار و توانمند سازی کارکنان رشد می دهد.

با اکتاگون پلاس رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید !!!تماس با ما