اخبار پرینتر سه بعدی ساخت پرنده هنری

اخبار پرینتر سه بعدی

ساخت پرنده های زیبا مکانیکی با بال های متحرک توسط پرینتر ۳ بعدی

ساخت مجسمه پرنده گرافیکی توسط شرکت ۳D B3RD به عنوان هنر مکانیکی شاد.

آقای  مایک لو علاقه بسیاری به پرندگان دارد و با خلاقیت خود و ایده پردازی از پرنده ها مجسمه های زیبایی را توسط پرینتر سه بعدی ساخته است. که در طول زمان همین روند را ادامه داده و در سال ۲۰۱۶، او ابتدا Dove 3D خود را پرنت گرفت ، مجسمه ای با بال های فلپ است که او از آزادی الهام گرفته است تا به عنوان پاسخ به جنگ هایی که در سراسر جهان اتفاق می افتد باشد. او این کار را با Mockingjay، یک بازی الهام گرفته از بازی های گرسنگی که حتی پیچیده تر و شفاف تر از اصل آن بود، دنبال کرد.

B3RD یک موجود کوچک و ظریف است که وقتی فشار بهش وارد می شود ، بالهایش  خم شده و متحرک اشت . این ۳D به صورت یک تیکه چاپ شده، به جز برای یک جفت نوارهای الاستیک ارتودنسی که بین بال ها متصل است، به طور کامل مونتاژ می شود.

“در سطح فنی، من همچنین می خواستم نوع شیئی را می توانید به سادگی با چاپ SLS 3D بسازید و تقریبا غیرممکن است که با روش های معمولی به دست آورید” Le Page در ادامه. “من نمی خواستم از چاپ ۳D به عنوان روش نمونه برداری در این مورد استفاده کنم: من می خواستم پرینت به صورت محصول نهایی باشد، بنابراین مردم واقعا می توانند آن را لمس کنند، چیزی که با قطعات متعدد و متشکل از متریال ارگانیک، متصل می شود. ”

B3RD نیز به مراتب ارزان تر از پیشینیان خود است، و تنها ۳۰ دلار در Shapeways. با خطوط انحرافی آن ، یک قطعه زیبا از هنر به دست امده است. علاوه بر اینکه سرگرم بازی کردن است – برای هر دو بچه ها و بزرگسالان. این بیش از یک مجسمه است که در یک قفسه یا میز قرار می گیرد.

سال گذشته او یک شرکت موسوم به سیستم های فضایی Exodus را تاسیس کرد که از گروهی است که در چالش فضایی ۲۰۱۶ NASA فضایی به دست آورد و در حال حاضر نمونه ای از راه حل برای مشکل بقای فضایی است – یک مفهوم سانتریفیوژ فضایی، که اغلب در علوم علمی دیده می شود.

“به منظور انجام این کار، ما در حال حاضر یک طرح جدید” فضای اریگامی “را تصویب می کنیم که به حل این مسئله کمک می کند تا قطر بزرگ، لوله دونات شکل را به یک خلیج بارگیری طولانی، باریک، راکت بپردازید. متأسفانه، چون ما در حال فرآیند نوشتن حق ثبت اختراع هستیم، نمی توانم درباره مشخصات صحبت کنم، اما من می خواهم اشاره به ارتباط با B3RD، “او به ما می گوید.

“در این مورد، من از چاپ سه بعدی به عنوان یک پلت فرم نمونه برداری استفاده می کنم، اما * به دلیل * تجربه ای که من با B3RD (و تمام مدل های دیگر قبلی خود) به دست آورده ام، توانستم در فضای خود تکرار کنم اریگامی “همانطور که من با B3RD داشته ام. آنها هر دو نسخه چاپی ۳D، چند بخشی، مدل تک چاپ با هندسه های پیچیده هستند. و داشتن این مدل های فیزیکی قطعا ما را برای رسیدن به اولین قرارداد بودجه با سرمایه گذاران ما در آخر هفته گذشته کمک کرد! ”

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *