اسکنر سه بعدی صنعتی و دقیق

اخبار اسکنر سه بعدی

اخبار اسکنر سه بعدی

اسکنر ۳ بعدی جدید شرکت SHINING

 

در آخرین اطلاعیه مربوط به اسکنر سه بعدی در CES 2018، SHINING 3D چین دو عدد جدید را برای خط تولید اسکنر ۳ بعدی دستی خود به نام EinScan ارائه می دهد.

EinScan Discovery Pack و HD Prime Pack ارتقاء سخت افزار موجود SHINING با رنگ و جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد که به وسیله این نرم افزار کامل “۳D scan to 3D print” می باشد.

اسکار میزا، V.P. SHINING 3D از نظرات فروش جهانی، “ما سال گذشته موفق به راه اندازی EinScan-Pro +، اسکنر چند منظوره دستی ۳D و اسکنرهای دسکتاپ ۳D EinScan SE & SP ارائه کردیم که بیشتر نباز مشتریان را برآورده می کرد و خدمات متنوع خود ارائه می داد.”

“امسال، برای سری EinSCAN  با اضافه کردن دو ابزار قدرتمند جدید، که توانایی های اسکن سه بعدی را تقویت می کنند و برنامه های کاربردی را گسترش می دهند، بازسازی می کنیم و به کار بران ارائه می دهیم .”

اسکنر سه بعدی EinSCAN

اسکنر سه بعدی جدی به همراه پایه جدید برای اسکنر ۳ بعدی Discovery EinScan

 

علاوه بر اسکن سه بعدی سطح سه بعدی جسم ، با استفاده از یک پردازشگر ویدیویی ISP سخت افزاری Ultra-FineTM قادر به گرفتن رنگ اجسام در اسکن نیز اضافه شده است .

با سرعت ۳٫۰ مگاپیکسلی در هر عملیات اسکن ۳ بعدی ، بافت رنگی در ۱۲٫۰ مگاپیکسل ضبط می شود – ارزش های مشابه به عنوان یک دوربین دیجیتال ، برای کمک به فرآیند اسکن سه بعدی نیز یک صفحه نمایش ۲۴ بیتی واقعی رنگی قرار داده شده است.

اسکن رنگسه جسم با دقت بسیار بالا توسط اسکنر سه بعدی شاینینگ

اسکن سه بعدی رنگی توسط اسکنر سه بعدی SHINING

 

اسکنر سه بعدی EinScan HD Prime دارای دو حالت می باشد: یکی برای اسکن ۳ بعدی سریع ، و دیگری برای گرفتن جزئیات با جزئیات با کیفیت بالا.

 

اسکن با کیفیت از اسکنر سه بعدی شاینینگ

در این تصویر تفاوت اسکن سریع و با کیفیت این اسکنر را مشاهده می کنید

 

در حالت HD، با مقایسه با حالت دیگر جزئیات یک شی را مشخص می کند و این حالت برای کار های عمومی و فضاهای داخلی ایده آل است.
با توجه به SHINING، HD Prime برای برنامه های کاربردی مانند “طراحی مهندسی معکوس، حفظ میراث فرهنگی، آرشیو و ترمیم” ایده آل است.

Prime با استفاده از آخرین نرم افزار به روز رسانی سه بعدی، نرم افزار SHINING نیز قادر به اسکن یک جسم بدون نیاز به استفاده از نشانگرهای سبک روی صفحه نمایش است، و روند کار را به حداقل می رساند.

HD Prime با سرعت ۱۰ فریم در ثانیه عمل می کند و مانند EinScan Discovery فاصله بین داده های اسکن شده معمولا ۰٫۰۹-۰٫۱۲ میلی متر است.

 

اسکنر 3 بعدی جدید شاینینگ

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *